Choice Logistics

Merevedu

Estonia, Tallinn, Mahtra 17-71, 13811

Kirjutage

info@choicelogistics.ee

Helistage

+372 58586390

Rahvusvaheline laevandus on taskukohane ja üks turvalisemaid viise kaupade pikamaaveoks juhul, kui muud transpordimeetodid on võimatud või ebaefektiivsed. See veotüüp on mugav ja odavam võrreldes maantee- või õhutranspordiga. Peamiseks eeliseks on see, et meetod ei vaja spetsiaalset infrastruktuuri, mis on eriti kasulik suurte mõõtmetega kaupade vedamisel.
Veetranspordiga teostatakse väga paljude laia sortimendiga kaupade vedu. Oma eesmärgi järgi eristavad järgmisi laevu: rolkerid, balkerid, tankerid, parvlaevad, konteinerlaevad, puistlastilaevad. Meretranspordi rakendamisel on saadud tohutu kogemus. Kaupade peale- ja mahalaadimise, nende ratsionaalse paiknemise ja turvalise kinnitamise eeskirjad on välja töötatud, testitud ja laialdaselt rakendatud praktikas.

Choice Logistics

Laevanduses kasutatakse järgmisi logistikavahendeid:

materiaalsete ja tehniliste ressursside vajaduste kavandamine

integreeritud süsteem kvaliteetse töö tagamiseks ja lasti käitlemise paindlik süsteem

Just in Time kontseptsiooni range järgimine

ühine kavandamine, prognoosimine, levitamine ja kontroll logistikasüsteemi seisundi üle.

Eelised:

  • konteinervedude korraldamine Hiinast, Indiast, Türgist, Kreekast ja Aasiast, samuti Ameerika Ühendriikidest ja Kanadast
  • kiire tollivormistus Eesti vahesadamates ja saabumispunktis
  • täielik vastutus laasti ohutuse eest vedu ajal
  • taskukohased tarnekulud merevedudel.

Kaubad:

  • Kiirendatud kaupade peale- ja mahalaadimine
  • Kvaliteetne lastiohutus
  • Kaupade kadumise minimaalne oht
  • Puuduvad seisakud tollis.

 Seda tüüpi teenuse osutamine nõuab erialaseid oskusi materjalihalduse valdkonnas. Choice Logistics OÜ õige planeerimine vähendab märkimisväärselt transpordikulusid. Tagamaks, et teenus vastab kliendi vajadustele ja võimalustele, hõlmavad kavandamisetapid lisaks laeva tüübi valimisele ja veetranspordi maksumuse arvutamisele ka lasti liikumist enne laevale laadimist ja pärast mahalaadimist. Laevanduses on pakendamine oluliseks punktiks et halva ilma korral probleeme vältida. Selleks on välja töötatud erieeskirjad, millest kindlasti anname teile teada.
 Kaupade rahvusvahelise mereveo puhul on oluliseks punktiks poliitiline tegur, mis on mõnikord majandus- ja transpordinüanssidest madalam. Kehtivad igasugused karistused ja sanktsioonid, keelud ja hoiatused, mille tulemusel tuleb vedaja hoolikalt valida ning kontrollida teekonda, otsustades kõige usaldusväärsema ja ohutuma kasuks.

© 2020, Choice Logistics. All Rights Reserved.