Choice Logistics OÜ pakub laias valikus teenuseid õhu-, mere- ja maismaatranspordi valdkonnas, sealhulgas kaasaegseid transiidi jälgimise viise, saatedokumentide koostamist, kindlustamist ja kaupade konsolideerimist. Oleme valmis aitama, parandama ja tegema koostööd mis tahes tüüpi dokumentide paketi kokkupanemises.

Choice Logistics

Meie teenuste hulka kuulub ka laondus, ülegabariidiliste ja projektiveoste kohaletoimetamine. Hindame kõrgelt klientide usaldust ja tagasisidet, kaitstes oma mainet, seetõttu suuname kõik jõupingutused premiumi-klassi teeninduse tasemele. Mõistes, et iga tellimus on erandlik, äheneme ülesande lahendusele individuaalselt, saavutades parima ahenduse tellimuse täitmise tagamiseks.

Choice Logistics

Transpordivedu

Kõige paindlikum kaasaegne kaubaveo viis, võttes arvesse
maismaatranspordi struktuuri ja sõlmede väljatöötatud süsteemi. Meie spetsialistide kogemus ja kvalifikatsioon võimaldavad meil luua kõige kasumlikuma ja usaldusväärseima otsetee lähtepunktist sihtkohta ilma ümberlaadimispunktideta ja täiendavate peale- ja mahalaadimistoiminguteta.

Choice Logistics

Merevedu

Rahvusvaheline laevandus on taskukohane ja üks turvalisemaid
viise kaupade pikamaaveoks juhul, kui muud transpordimeetodid on võimatud või ebaefektiivsed. See veotüüp on mugav ja odavam võrreldes maantee- või õhutranspordiga. Peamiseks eeliseks on see, et meetod ei vaja spetsiaalset infrastruktuuri, mis on eriti kasulik suurte mõõtmetega kaupade vedamisel.

Choice Logistics

Raudteevedu

Kompaktne, kõige kulutõhusam ja ohutum lasti transpordiviis erinevatel eesmärkidel pikkadel vahemaadel minimaalsete ajakadudega riigipiiridel. Choice Logistics OÜ teostab raudteevedusid juhul, kui riikide geograafiline asukoht seda tingib või soodustab antud tarnspordiviisi valikut. Üksikud rongid või kaubarongid võivad liikuda mitte ainult linnade vahel, vaid ka linna piires, mis mõnel juhul, eriti suurlinnades, kus liikumine veoautodega on piiratud, annab raudteevedudele suuri eeliseid.

Choice Logistics

Õhutransport

On kiireim viis mitmesuguste kaupade kohaletoimetamiseks
etteantud suunal. Õhutranspordi korraldamiseks teeme tihedat koostööd planeerimise valdkonnas, võttes arvesse laotööd, õhutranspordi tootmist ja ajakava.

Choice Logistics

Ladustamine

Choice Logistics OÜ pakub võimalust üürida ruume
ladustamiseks, peale- ja mahalaadimiseks ning hoiustamiseks. Ruumid on sisustatud, varustatud vajaliku laotehnika ja turvasüsteemidega.

Choice Logistics

Konteinervedu

Seda transpordiliiki iseloomustab kõrge lastiohutus ja mugavus,
eriti juhul, kui saadetis koosneb erinevatest kaupadest või erineva
suuruse, ja otstarbega kaupadest. Eri tüüpi transporti (mere-, maismaa-,raudtee-) on üsna lihtne kombineerida uksest ukseni toimetamiseks ning see on mugav ladustamise puhul.

Choice Logistics

Suuremõõtmeline ja projektlast

Kooskõlas kõigi vajalike ohutus- ja kvaliteedistandarditega korraldab Choice Logistics OÜ spetsialiseeritud projekti, raskete ja ülegabariidiliste veoste transporteerimist tellija valitud sihtkohta. Meie meeskonnal on 100- aastane kogemus rühmade ja osaliste koormate kohaletoimetamisel kõige kaugematesse nurkadesse, sõltuvalt sihtkoha kaalust ja suurusest.

Kohaletoimetamise viisi valimisel võtame arvesse paljusid tegureid, alates kauba laadist, kaalust, suurusest ja mahust kuni konkreetse transpordiliigi sihtkoha kiireloomulisuse, riskide ja kättesaadavuseni. Kõik need tegurid mõjutavad otseselt teenuste ohutust, õigeaegsust ja kulusid. Pöörame erilist tähelepanu piiratud säilivusajaga kaupadele. Ärge unustage võimalusel kombineerida ja valida oma eesmärgi saavutamiseks parimad võimalused.

Choice Logistics

© 2020, Choice Logistics. All Rights Reserved.