Choice Logistics

Konteinervedu

Estonia, Tallinn, Mahtra 17-71, 13811

Kirjutage

info@choicelogistics.ee

Helistage

+372 58586390

Seda transpordiliiki iseloomustab kõrge lastiohutus ja mugavus, eriti juhul, kui saadetis koosneb erinevatest kaupadest või erineva suuruse, ja otstarbega kaupadest. Eri tüüpi transporti (mere-, maismaa-,raudtee-) on üsna lihtne kombineerida uksest ukseni toimetamiseks ning see on mugav ladustamise puhul.

Choice Logistics

 Konteinerveo peamised eelised peavad eksperdid vaieldamatuks tõsiasjaks, et sel juhul on tagatud konteineritesse paigutatud kaupade täielik ohutus ja turvalisus. Kaupade laadimine pardale ei toimu lahtiselt, vaid konteineris, mis võimaldab teil kaubad saatmiseks ettevalmistamise etapis täita.
 Konteineri vorming võimaldab teil kaupa hoida, säilitades selle välimuse kuni transpordi- või adressaadile toimetamise viisi muutumiseni, mis säästab eelarvest märkimisväärselt raha. Klassi järgi eristatakse 3, 5,10, 20 ja 40 jalaga konteinereid, samuti suurenenud mahutavust – 45 jalga. Massi järgi on transpordiks kasutatavate korduvkasutatavate kastide mahutavus erinev:

  • väike mahutavus (2,5 t);
  • keskmine tonnaaž (kuni 10 tonni);
  • raske (alates 10 t).

 Sõltuvalt lasti tüübist kasutatakse universaalseid või spetsialiseeritud mooduleid. Mõned neist sobivad pakendatud tükikaupade jaoks ning paagid on vedelate ja põlevate kaupade jaoks. Toodetele, mis vajavad kindlat temperatuurivahemikku, on ette nähtud isotermid. Külmkappidega varustatud külmikud on ette nähtud kiirestiriknevate toodete jaoks, mis vajavad jahutamist. Mittestandardsed ja mahukad kaubad tarnitakse avatud platvormidel.

© 2020, Choice Logistics. All Rights Reserved.